ZOO Bratislava - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Bratislava
 

Kniha návštev

Ako sa Vám páčilo v ZOO

Počet príspevkov: 45

Navštívili ste našu ZOO? Napíšte nám, ako sa Vám u nás páčilo!Text príspevku Dátum príspevku
Navsteva v ZOO bola prijemnym spestrenim poobednajsieho programu s detmi, ale zial sme 24. 4. nenasli v celej zoo ziadnu moznost si zakupit vodu alebo cokolvek napitie. Ziaden z bufetov nebol otvoreny, hoci je ich tam vela a su teda aj z estetickeho hladiska extra neatraktivne. Jediny automat na napoje sme nasli v dinoparku, ktory sice svietil ze je funkcny, ale po vhodeni 2,- Eurovej mince sa neudialo nic, ani napoj, ani peniaze. Nakoniec sme uprosili pani v zooshope, ktora bola nastastie velmi ochotna a naliala nam pohar vody.
autor: Biba Bilcikova
25. 04. 2017, 13:02
14.04.2017 som s rodinkou navštívil ZOO a musím povedať, učel to splnilo. Deti boli spokojne, že sa mohli aj povoziť na koníkoch, popozerať všetky tie zvieratá,dinopark,detské ihriská a preto ako rodič, ked su deti spokojné, som aj ja spokojný. Iste každý može niečo nájsť a skritizovať, iný zas pochváliť ale myslím že celkovo možem považovať návštevu za príjemný výlet.....až do momentu, pokial sme sa nevrátili k autu na parkovisku pred ZOO, kde sme zistili, že nám ukradli z auta zabudované radio s navigaciou a komlpet predné svetlomety bez poskodenia zámku dverí alebo rozbitia okna, co znamená, že na parkovisku pracujú autičkári s rušičkou, vyhliadnu si auto a pri odchode ked človek automaticky zamkne dialkovým auto a viac ho neskontroluje ci aj zostane zamknuté, vzdiali sa od vozidla a pomocou rušičky si ho pekne otvoria a ukradnú si čo potrebujú.Parkovisko je nestrážené a niesú tam bohužial ani žiadne kamery a pri nahlasení na informáciach pri vstupe do ZOO, som akurát dostal informáciu že parkovisko nepatrí ZOO ale magistrátu...takže smola... Nakoľko som nebol prvý komu sa to stalo a už vobec nie posledný, je smutné že ZOO ani magistrát nevedia spraviť opatrenia aby sa to nestávalo. Myslím že by to malo byť v záujme oboch strán, toto neni dobrá reklama ZOO napriek tomu ze parkovisko nepatrí im, ale využívajú ho prevažne iba návštevníci ZOO. Toto sa stalo na plne obsadenom parkovisku do posledného miesta a pri letnej sezone ktorá začína nám policajti povedali že sa to tam stáva pravidelne, preto nechápem že s tým nič nerobia...takže pekný výlet ale s čiernou škvrnou na konci...
autor: Peter
22. 04. 2017, 21:10
Byli jsme dnes v této hezké zoo a moc se nám líbilo nechápu to negativní hodnocení ostatních k vůli kterému jsme návštěvu zbytečně odkládali hodnotící zřejmě mnoho zoo ještě nenavštívili nebo nevím..jen co se teda nedalo bylo wc,ale za to nemůže zoo,ale návštěvníci.. Takže pro ostatní nečtěte si nesmysly a vyražte v této zoo si užijete zvířátka které jsou hlavně vidět a jsou téměř na dosah.
autor: Dana
17. 04. 2017, 20:05
Do zoo chodim pravidelne, mrzí ma, keď tu čítam prispevky, aké to tam je zlé...no podľa mňa nie je a každého kto si tu vylial srdce, čo by sa mohlo zlepšiť, ako ste vy pomohol/pomohla? Ano mohli by toto, tamto, hento...zohnať sponzorov a bla bla bla...začnime u seba...ja prispievam , nie len tak, že si 2x rocne (este samozrejmev zlave) kupim vstup..iné zoo? Ano, napr. Viedeň za 16,5 osoba, z toho sa už celkom dobre buduje...4 clenna rodinka ...za jeden vstup už na rok nakrmi papagaja...takže halo, nie len mudrovať, ale aj konať prosím...radsej by som vase mena videla na tabuliach sponzorov, ako len v diskusii...verte mi, jreje to pri srdci...viem, o čom hovorím :)
autor: Miloslava
11. 04. 2017, 23:39
Dobrý deň. Po niekoľkoročnej prestávke som spoločne s rodinou navštívil dňa 29.8.2016 ZOO. Zhodli sme sa na tom, že Bratislavská ZOO má veľmi zlú úroveň, v porovnaní s inými ZOO, ale aj v porovnaní oproti jej vlastnej minulosti. Menej zvierat, nezmyselne poprehadzované zvieratá, zlý technický stav výbehov a klietok,žiadne úpravy okolia s pohybom návštevníkov, špinavé bufety....Vzniklo zbytočne veľa zábavných atrakcií ( detské ihriská ) pre deti. Napríklad tam, kde pred tým boli buvoly a ťavy, vznikol detský komplex, ktorý je veľmi sporadicky navštevovaný.Príjemnou atrakciou v minulosti pri detskom ihrisku v smere od bývalého hlavného vchodu bol výbeh s čiernymi kozičkami, kde ich mláďatá sa šikovne vedeli prepchať z výbehu medzi návštevníkov a ich deti, čo bolo veľmi milé. Taktiež tam bol aj výber s drobnými domácimi zvieratami (zajace,...) ktorý mal pôsobiť na osobný styk detí s nimi. Všetko už dnes neexistuje. Kvalita vody v hlavnom jazierku je udivujúca. V jeho blízkosti pritom preteká potok. Nie príliš komplikovaným riešením by sa dal zabezpečiť kontinuálny prietok vody z toho potôčika cez jazero. Môj dojem je, že v súčasnosti je v ZOO ako centrum záujmu a na úkor zvierat skôr preferovaný DINOPARK. Viem, že to máte z finančného pohľadu ťažké. Chce to však dobrú koncepciu rozvoja a postupnosť krokov. Hlavne hľadať sponzorov medzi silnými spoločnosťami ( SPP, elektrárne...). Myslím si, že ako protihodnotu za podporu z ich strany by ste vedeli pre ich zamestnancov a deti pripraviť hodnotný osobitný program. Mám rád zvieratá a preto rád chodím do ZOO. O to viac ma mrzí, že ZOO v Bratislave svojou celkovou úrovňou skôr odradí návštevníkov ako pritiahne.
autor: Ing. Juraj Pekarovič
30. 08. 2016, 10:13

Vyhľadávanie